Aké plavky na dovolenku?

Možno si poviete, že do leta máte ešte čas. No ani sa nenazdáte a najteplejšie mesiace roka budú tu. Už teraz môžete začať premýšľať nad tým, aké plavky by sa vám na najbližšiu dovolenkovú sezónu hodili. Alebo sa chystáte na dovolenku teraz, keď u nás je ešte chladno, niekam do exotiky? Vyberte si originálne plavky, ktoré budú nielen ladiť s vašim štýlom, ale poskytnú vám aj kvalitu a pohodlie.

Vo všeobecnosti si z dámskych plaviek na dovolenku môžete vybrať z dvoch druhov. Na výber máte dámske celé plavky alebo dvojdielne dámske plavky. V oboch prípadoch by ste sa mali zamerať najmä na kvalitu, ktorá je pri plavkách obzvlášť dôležitá, ale nezabúdajte samozrejme ani na motívy či dizajny. Vyberte si tak, aby ste spojili príjemné s užitočným a plavky sa vám nielen páčili, ale aj pohodlne nosili. Nikto predsa nechce na dovolenke zažívať pocity nepohodlia, keď vás niečo tlačí či omína.

Dámske plavky podľa typu postavy

Dnes je ponuka dámskych plaviek skutočne široká a preto sa nemusíte obávať, že by ste si na svoju postavu nenašli tie pravé. Aj keď nemáme každá dokonalú postavu, výber tých správnych plaviek dokáže či už zakryť to, čo je treba, alebo naopak podčiarknuť to, čo chceme. Tak napríklad, ak máte postavu takzvaného obráteného trojuholníka (ramená širšie ako boky a úzky pás), je potrebné odviesť pozornosť od ramien. V tomto prípade budú pre vás vhodné dvojdielne dámske plavky, pričom dobrým trikom bude pestrofarebný spodná diel, ktorý vizuálne odvedie pozornosť od vrchnej časti tela. Ak je vaša postava tvarovaná opačne, teda máte užšie ramená ale širšie boky, v tomto prípade platí opak. Odveďte pozornosť od spodnej časti tým, že si zvolíte výraznejší či materiálovo vrstvený vrch. Dvojdielne dámske plavky sa hodia aj pre postavu s rovnako širokými ramenami a bokmi a užším pásom. Dámske celé plavky by zas mali zvoliť tie dámy, ktoré trápi trošku väčšie bruško, alebo by chceli svoju postavu opticky zúžiť. Pre športový typ postavy s menej tvarovanými krivkami sa hodia dámske celé plavky ale aj dvojdielne plavky.

Kvalita a originálne motívy

Ak hľadáte inšpiráciu na kvalitné a originálne dámske plavky, potom by pre vás mohla byť zaujímavá práve ponuka plaviek od Dedoles. Nájdete v nej dámske plavky pre všetky typy postavy. Či už dvojdielne dámske plavky alebo dámske celé plavky. Okrem toho, potešia vás aj originálne motívy a dizajny. Či už dámske celé plavky s motívom safari ale aj dámske celé plavky si pásikmi či motívmi konopných listov či dvojdielne dámske plavky s motívom farebných pierok. Dámske plavky od Dedoles sú vyrábané z kvalitných materiálov a tak zaručujú pohodlie pri ich nosení. Môžete ich využívať rovnako ako na exotickej dovolenke, tak aj na kúpalisku či plavárni. Ich strih je navrhnutý tak, aby lichotil každej postave a sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý umožňuje rýchlejšie schnutie.

Či už sa chystáte na exotickú dovolenku teraz, alebo sa plánujte vydať k moru počas leta, určite by ste si výber tých správnych plaviek nemali nechávať na poslednú chvíľu. Dámske plavky sú dôležitou, respektíve nutnou súčasťou dovolenkovej výbavy. Každá žena sa chce cítiť pohodlne, bez toho, aby sa musela obávať o to, ako jej postava v plavkách vyzerá. S pohodlnými a kvalitnými plavkami si tak dovolenku môžete užiť oveľa viac a bez zbytočných obáv.


Pridaj komentár