Naparovanie pleti: Ako pomôže získať dokonalejšiu tvár?

Oddiali sa tvorba vrások. Naparovanie vám zrýchli cirkuláciu krvi a celkové prekrvenie tváre, čím sa zvýši produkcia kolagénu a elastínu, a tým získate elastickejšiu pokožku a tvorba vrások sa tým dokáže spomaliť. Má aj ďalšie výhody pre vašu pleť. Necháte sa zlákať na výhody naparovania pleti aj vy?

Prirodzené hydratovanie pleti

Uvoľnenie všetkého mazu a oleja núti vaše telo vytvárať viac prírodných olejov, ktoré zvlhčujú pokožku a zvyšujú úroveň hydratácie. Navyše, naparovanie zvyšuje priepustnosť pokožky.

NÁŠ TIP: Hydratáciu pleti ponúkajú aj rôzne mejkapy. Tie zároveň vedia zakryť prípadné nedokonalosti pokožky alebo zlepšia jej farbu. To všetko s maximálnou ochranou pokožky. Tu pri výbere pomôže poznať najlepší MAKE UP podľa nákupnej poradne.

Lepšie absorbovanie produktov pre starostlivosť o pleť
Po naparovaní sa vaša pleť lepšie pripraví na absorbovanie produktov na tvár, pretože je vyčistená a má lepšiu saciu schopnosť. Je to spôsobené zvýšenou cirkuláciou a okysličením pokožky. Tým, že sú póry vyčistené a pokožka zvlhčená, môžu absorbovať viac. To je veľká výhoda, pretože keď si nanášate produkty na nečistú pleť, vaša pokožka nepríjme také množstvo, aké by potrebovala, pretože je zanesená inými nečistotami.

Redukuje mastnotu pleti
Naparovaním sa obmedzuje tvorenie mazu na tvári, ktoré nás mnohé trápi. Maz je spôsobený aj nečistotami na pleti a práve naparovaním dosiahnete dostatočné čistenie, a tak načas dokážete zredukovať mastnotu pleti.

NÁŠ TIP: Používajte vhodné prípravky pre čistenie pleti a jej ošetrovanie. Tie nájdete aj v ponukách drogérie a viete ich objednať online. Nezabúdajte na zľavy do eshopov, ako sú zľavové kódy, kupóny, ale aj rôzne akcie, výpredaje a ďalšie akčné ponuky. Tisíce do známych eshopov ich nájdete na stránkach zlavove.sk, ktorých zľavy by ste mali rozhodne poznať.


Pridaj komentár